Bilişim Sistem Danışmanlık

Kurumların bilgi teknolojileri yatırımları her geçen gün daha da artıyor. Artık tüm kritik iş süreçleri için bilgi teknolojileri vazgeçilmez bir hal alıyor. Arka planda birbiri ile iç içe geçmiş, gelişmiş bilgi teknolojileri sistemleri dört bir yanımızı sarıyor, uçtan uca bilişim hayalimiz gerçek oluyor. Bu gerçekten hareketle bilişim alanında yapılan her yatırımın, şirketinizin stratejik hedefleri doğrultusunda yarının ihtiyaçlarına da cevap verebilecek biçimde planlanması gerekiyor.

Gerçekçi, yarına yönelik çözümler

İhtiyaçların net bir biçimde ortaya konması, çözümün mevcut diğer BT yatırımlarınıza değer katacak şekilde gerçekçi biçimde oluşturulması, olası sorunların hızlıca çözülebilmesi, iş süreçlerinizin devamlılığı açısından oldukça kritik… İşte bu yüzden DATALMS olarak amacımız, kurumların ihtiyaç duyduğu her noktada, yarına yönelik güven veren çözümler üretmek, kurumunuzun bilişim yatırımlarının gerçek bir değere dönüşmesini sağlamak. Günümüz pazar koşullarında yeni iş fırsatları yaratabilmek, bu işleri zamanında başarılı bir şekilde sonuçlandırmak süreçleri iyileştirmek verimlilik ve üretkenliği artırabilmek için sürekli tutarlı bir değişime ihtiyaç duyulmaktadır. DATALMS Yazılım & Otomasyon bu değişim çalışmalarında teknolojiyi bir araç olarak kullanıp “tasarla – kur – işlet – bakımını yap” değerler zincirine “danışmanlık” değerini de ekleyerek çözümler sunar. Projelerin sorumluluk ve risklerini müşterisi ve partneri ile paylaşarak ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ürün ve çözümleri sunar.

Referanslarımızdan Bazıları

MULTICOM YAILIM
Haziran 2012

MULTİCOM Yazılım firmasına aktardığımız, yenilenen iş dünyasına yönelik 'Kurumsal Kaynak Planlama ERP' yazılım sistemi geliştirmek için verilen danışmanlık hizmeti.

EFOR YAILIM HİZMETLERİ
Mayıs 2018

Efor Yazılım hizmetlerine aktardığımız, yenilenen iş dünyasına yönelik 'müşteri ilişkiler yönetimi CRM' yazılım sistemi geliştirmek için verilen danışmanlık hizmeti.

Tags

(545) 319 21 54

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

info@datalms.com.tr

7/24 Destek

İstanbul

Sonbahar Sokak. Tellioğlu is hanı.Kat:4 No:1/17 Ataşehir/İSTANBUL