Hakkımızda

DATALMS Yazılım, yazılım Sektoründe faaliyet göstermek amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. O günden bu yana çağın getirdiği teknolojik gelişmeleri takip ederek Bilgi Yönetim Sistemleri üzerine birçok proje geliştirmiştir. DATALMS’un, geliştirmiş olduğu projelerin en önemlisi ERP Kurumsal Kaynak Planlama ve MES İmalat Yürütme Sistemleri projesidir. DATALMS, Özel Sektordeki tüm kurumlara Bilgi Yönetim Sistemleri Kurulumu, Otomasyon sistemlerinin Kurulumu ve Entegrasyonu, Sistem Desteği, Özel Yazılımlar, Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri vermektedir. DATALMS’un Geliştirmiş olduğu diğer projeler; ERP sistemi ve MES İmalat Yürütme Otomasyon sistem entegrasyonudur. DATALMS, çağın getirdiği yenilikleri tecrübeyle harmanlayarak, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri daima geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Sektoründeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek yöntemlerle maliyeti en aza indiren, çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, Sektorün lider kuruluşularından olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli, hızlı servislerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılarken verimliliklerini, karlılıklarını ve rekabet avantajlarını arttırmak, Çağdaş teknolojimizin ve insan kaynaklarımızın sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği, yaratıcı ve yüksek katma değerli hizmetlerimizle kendi alanımızda hatırı sayılır bir başarıya ulaşmaktır.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerini aşan hızlı, kaliteli çözümlerimiz ve servis anlayışımızla karşılarız. Özel ihtiyaçlara yönelik anahtar teslim projelerimizle en iyi çözüm yine en iyi performans ve uygun fiyatla sunulur. Müşterilerimizin çözümlerimizin sahaya aktarılması sırasında ve satış öncesi ile sonrası hizmette sürekli yanındayız.

Yenilikçilik

Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz.

Güvenirlilik

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü ve güvenilir olmak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

Dürüstlük

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmaya çalışırız.

Katma Değer Yaratma

Uzman personelimiz ve yazılım ekibimizle sunduğumuz çözümler rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Takım Çalışması

Çalışanlarımıza, yaratıcılıklarını üretkenliğe dönüştürebileceklerini fırsatları tanır ve onlara yaptığımız yatırımlarla her seviyede açık iletişimin ve takım çalışmasının önemine inanırız.

“ Datalms Yazılım&Otomasyon 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Yazılım ve otomasyon alanında projeler yaparak yeni ürünler, yeni hizmetler gerçekleştirildi. Otomasyon sisteminde makina tasarımı, endüstriyel yazılımlar, insan-makine ara birimleri yazılımları ve devreye alınması hizmetleri kuruluşumuzdan itibaren devam etmektedir. Yazılım projelerimiz ise işletmelerin işleyişlerini kolaylaştıracak çeşitli Sektorlerde yazılımlarımız sürekli geliştirilmekte ve geliştirilmeye devam edilmektedir.”

Özgür Aksoy

CEO, KURUCU

(545) 319 21 54

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

info@datalms.com.tr

7/24 Destek

İstanbul

Sonbahar Sokak. Tellioğlu is hanı.Kat:4 No:1/17 Ataşehir/İSTANBUL