MAKİNA VE OTOMASYON YAZILIMLARI

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte makinaların daha kontrollü ve akıllı hale gelmesi (yapay zeka) ile endüstrinin hızlı bir şekilde ilerlemesi paralelinde teknoloji altyapılarının iyileştirilmesi, birbirleri ile entegre çalışabilmesi, yazılımlar ile (ExpressBasic yazılımları) çalışabilmesi için gerekli alt yapı ve yazılım sistemlerinin kurulumu, bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile firmalara yazılım (SCADA) hizmeti vermekteyiz.

Endüstrinin gelişmesi ile birlikte MQTT protokolleri, birbirleri ile daha etkin konuşmaları, APİ entegrasyonları daha etkin ve stabil kontrol sistemleri oluşturuldu. Bu teknolojiye adaptasyon için gerekli altyapı (yazılım altyapısı) ve sistem entegrasyonları hizmetleri vermekteyiz.

Endüstri 4.0 ile birlikte gelen kaliteli üretim ve verimlilik gerekliliği global dünyamızda elzem önem taşımakla birlikte işletmeler için önem arz etmektedir.

Bizler 2005 yılından itibaren gerek otomasyon, gerekse yazılım altyapımız ve deneyimimizle sizleri Endüstri 4.0 ın gerektirdiği düzeye çıkartabilecek yeterlilikteyiz. Makina yazılım ve otomasyon sistemleri ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

(545) 319 21 54

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

info@datalms.com.tr

7/24 Destek

İstanbul

Sonbahar Sokak. Tellioğlu is hanı.Kat:4 No:1/17 Ataşehir/İSTANBUL