asansor

Asansör Teknik Servis Yazılım

 • Asansör Servis ve Bakımların Detaylı Kontrol Takipleri.
 • Asansör Servis Planlama ve Takipleri.
 • Asansör Peryodik Bakım Takipleri.
 • Asansör Onarım Takipleri ve Onarım Maliyet Analizleri.
 • Asansör Montaj Takipleri ve Montaj Maliyet Analizleri.
 • Asansör Revizyon Teklifleri, Proforma Fatura, Revizyon Takipleri ve Revizyon Maliyet Analizleri.
 • Asansör Servis Malzeme Garanti Takip.
 • Asansör (Servis, Peryodik bakım, Onarım, Montaj, Revizyon) üçret takip (Faturalandırma), muhasebelendirme
 • Müşteri bilgilerinin etkin yönetimi (CRM)
 • Üretim Planlama, Üretim Süreç Yönetim ve Maliyet Analizleri
Proje Detayları:

Asansör Teknik Servis Bakım Yönetim Otomasyon sağladığı bazı dolaylı katkılar; İşimizi daha iyi anlamak, kendi işimizi kurmak, pazarda daha kalıcı olmak, daha iyi organizasyon yaratmak, kaynakları iyi kullanmak, istihdam yaratmak bilgiyi paylaşmak, geliştirmek, kullanmak, teoriyi pratikle birleştirmek bunu yaparken hataları, eksiklikleri ve önyargıları aşmak gibi kısaca listelenebilir ve bu listeyi daha da artırabiliriz.

Asansor

Neden Asansör Takip Programı?

Firmanızın asansör imalatından, satış aşamasına kadar olan evrede finansal, maliyet hesaplama, kar-zarar analizleri ve bakım takip raporlarına kadar her aşamasını düşündük. İster rapor, ister grafiksel gün-gün döküm alabilir, firmanızın büyümesini izleyebilirsiniz.

 • Asansör Servis ve Bakımların Detaylı Kontrol Takipleri
 • Asansör Servis Planlama ve Takipleri
 • Asansör Peryodik Bakım Takipleri
 • Asansör Onarım Takipleri ve Onarım Maliyet Analizleri
 • Asansör Montaj Takipleri ve Montaj Maliyet Analizleri
Asansor

Teknik Servis Yönetim

Müşterilerinizin anlık takibini yaparak, saha satış ve teknik servis ekibinizi opsiyonel olarak yönlendirebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

İçerisinde bulunan modüller sayesinde kendi satış stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Kar Stratejisi

Çok modüler yapısı ile şirket maliyetlerinizi düşürür, kar oranınızı arttırır.

Teknik Servis ve Yönetim

Siz sayın müşterilerimizin satış sonrası destek ve servis memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle çalışan teknik servis yazılımımız, tüm yenilikleri günü gününe takip etmeniz için, yenilikleri derhal uygulamaya geçirmekte ve sorunlara anında çözüm üreterek müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktadır.

asansor
asansor

Asansör Servis Planlama ve Takipleri

Servis Planlama, yapılacak bakım ve onarımın planlanması takip edilmesi ve yönetilmesini sağlar. Planlama aşamaları, hedeflerin belirlenmesi, kaynakların belirlenmesi, stratejilerin oluşturulması, planların uygulanması ve kontrol edilmesi aşamalarından oluşur.

Asansör Peryodik Bakım Takipleri

Peryodik bakım, Belirli aralıklarla yapılan kontrollerin yapılmasını, takip edilmesini sağlayan bir modüldür. Peryodik bakım için personel veya ekiplerin yönlendirilmesi, yapılan bakımlar sırasında malzeme değişimi, onarım içeriği detaylandırır. yapılan peryodik bakımların, maliyet ve değişen malzeme raporlarının alınmasını sağlar.

asansor
asansor

Asansör Servis Bakım Takip

Sınırsız sayıda asansör tanımlayabilir, asansör geçmişlerini ve yapılan servis bakımları periyodik olarak kontrol edebilir, asansör servis taleplerinin kaydını tutabilir ve asansör servis bakımda kullanılan malzemelerin takibini yapabilirsiniz.

Asansör Onarım Takipleri ve Onarım Maliyet Analizleri.

Asansör Onarma işi, tamirat, tamir işlemler için teklif oluşturma, Onarım yeri keşif ve tespit edilmesi, kullanılacak stokların tespit edilmesi sağlar. onarım sırasında, personel veya ekiplerin iş zaman çizelgelerin oluşturulması, planlanmasına yardımcı bir modildür. Ayrıca maliyet hesaplarının yapılmasını sağlar.

asansor
asansor

Asansör Montaj Takipleri ve Montaj Maliyet Analizleri.

Asansör Montaj işi, tamirat, tamir işlemler için teklif oluşturma, Onarım yeri keşif ve tespit edilmesi, kullanılacak stokların tespit edilmesi sağlar. onarım sırasında, personel veya ekiplerin iş zaman çizelgelerin oluşturulması, planlanmasına yardımcı bir modildür. Ayrıca maliyet hesaplarının yapılmasını sağlar.

Asansör Revizyon, Teklifleri, Proforma Fatura, Takipleri ve Maliyet Analiz.

Asansör Revizyon işi, tamirat, tamir işlemler için teklif oluşturma, Onarım yeri keşif ve tespit edilmesi, kullanılacak stokların tespit edilmesi sağlar. onarım sırasında, personel veya ekiplerin iş zaman çizelgelerin oluşturulması, planlanmasına yardımcı bir modildür. Ayrıca maliyet hesaplarının yapılmasını sağlar.

asansor
asansor

Asansör Servis Bakım Rapor

Asansör Servis Bakım Rapor ile Peryodik Bakım, Onarım, Tamirat, Montaj, Teknik Servis, Stoklar, Personel Masai gibi süreçlerin analizlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir ve ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Asansör Servis Bakım Analiz

Asansör Servis Bakım Analiz ile Peryodik Bakım, Onarım, Tamirat, Montaj, Teknik Servis, Stoklar, Personel Masai gibi süreçlerin analizlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Geliştirilmiş Analizlerle istenilen Analizlere ve Grafiklere kolayca ulaşabilirsiniz.

asansor
DEMO TALEP FORMU

Demo Taleplerinizi Bize İletebilirsiniz...

(545) 319 21 54

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

info@datalms.com.tr

7/24 Destek

İstanbul

Sonbahar Sokak. Tellioğlu is hanı.Kat:4 No:1/17 Ataşehir/İSTANBUL